loading

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

Transfer rezervasyonumu nasıl yaptırabilirim ?

Sitemizde ana sayfa üzerinde bulunan Bodrum transfer arama motorundan istediğiniz bölgeye talebinizi çok kısa sürede kolaylıkla iletebilirsiniz. Online rezervasyon işlemini tamamladıktan sonra onay mesajı belirttiğiniz mail  adresine gelecektir. Gerekli durumlarda rezervasyon işlemi sırasında vermiş olduğunuz telefon numaranızdan Bodrum Transfer Market çağrı merkezi yetkilimiz tarafından aranabilirsiniz.

Rezervasyonumu nasıl öğreneceğim ?

Sistemimiz üzerinden transfer rezervasyon talebiniz, rezervasyon işleminizden en fazla 5 dakika sonra sistemimiz tarafından belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilir. Seyahatiniz ile ilgili bilgileriniz, transferinizden 6 saat önce size sms, mail veya telefonla bildirilir.

Dönüş transferimi de yapabilir misiniz ?

Bodrum Transfer Market ekibi olarak sizlerin talepleri doğrultusunda otelden, yazlıktan veya sizin belirleyeceğiniz farklı adreslerden havalimanına veya farklı bölgelere gidiş ve dönüş transferlerinizi de yapmaktayız.

Tekerlekli sandalye ile transfer olabilir miyim ?

Bu tür taleplerinizde lütfen sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon sırasında belirtiniz.

Transfer aracını bulamazsam ne yapmam gerekir ?

Bodrum Transfer Market yetkilisi sizi Milas - Bodrum Havalimanı terminal çıkışında isminize özel karşılama hizmetimiz ile bekliyor olacak. Eğer kalabalık esnasında buluşma sıkıntısı yaşarsanız (0 532) 577 45 93 numaralı telefondan çağrı merkezimizi aramanız sizi şoför arkadaşımızla buluşturmaya yeterli olacaktır.

Havaalanında veya alınacağım adreste ne kadar bekleyeceğim ?

Bodrum Transfer Market ekibi kişiye özel Bodrum transfer hizmeti vermektedir. Siz beklemeden, aracınız belirttiğiniz yer ve zamanda orada olması için tüm operasyon planlanmış olacaktır.

Eşyamı unutursam ne yapmalıyım ?

Araçlarımızda unuttuğunuz eşyanız, sizin belirtiğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilir.

Araçlarınızda bebek koltuğu var mı?

Sizlerin talepleriniz doğrultusunda transfer hizmetinin yapılacağı araçta 1 adet bebek koltuğu ücretsiz olarak bulundurulur. Bu tür taleplerinizi kişi sayısına göre rezervasyon esnasında lütfen belirtiniz.

Bagaj için bilmem gerekenler ?

Dökülebilecek sıvı maddeler, koku oluşturabilecek maddeler, kimyasal maddeler, patlayıcı maddeler ve silah taşınması kanunlar gereği yasaktır. Fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekmektedir. Bebek arabası, bisiklet, golf veya kayak gibi spor malzemelerini yine rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektir.

Uçak saatimde sefer iptali veya rötar olursa ne yapmalıyım ?

Sefer iptali durumunda rezervasyon talebinizin geçersiz olmaması için lütfen (0 532) 577 45 93 numaralı telefon aracılığı ile çağrı merkezimize ulaşınız. Uçuş planındaki gecikmeyle ilgili bilgiyi bizimle paylaşmanız durumunda transferiniz ilgili operasyonu sizlerle yeniden planlayarak, Bodrum Havalimanı'na geldiğinizde transfer ulaşım hizmetimizden beklemeden yararlanmanızı sağlarız.

Rezervasyon iptal ya da değişiklik kuralları nelerdir ?

Rezervasyonunuzu, transferden en geç 6 saat önce iptal edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. Farklı bölge talepleriniz doğrultusunda fiyat değişimi varsa tarafınıza yeniden bilgilendirme yapılacaktır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Almış olduğunuz Bodrum transfer hizmeti ödemesini, 256 bit SSL sertifikası ile bilgilerinizin güvende olduğu ve 3D secure sisteminin kullanıldığı kredi kartınız ile online olarak, transferden önce banka havalesi ile nakit olarak yada transfer aşamasında sürücüye ödeme ile yapabilirsiniz.

Transferim sigortalı mıdır ?

Bodrum Transfer Market; Rota Transfer Turizm Taş.San.Tic.Ltd.Şti adı ve Metapoy Turizm ünvanı ile Türsab’a kayıtlı seyahat acentasıdır. Taşımacılık hizmetlerinde kullanılan araçlar D2 yetki belgesine, zorunlu ferdi kaza ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari araçlara verilen yetki belgeleri dışında ulaşım hizmeti verilmesi yasaktır.