...

Bodrum da transfer

Faaliyetlerine öncelikli olarak 2009 yılında Bodrum’da Bodrum transfer şirketi olarak başlayan ve daha sonra İstanbul’da da havalimanı transfer ve ulaştırma hizmeti veren Rota Transfer, Bodrum Transfer Market, İstanbul Transfer Market ve Rota Transfer web sayfaları üzerinden de hizmet vermektedir.

Bodrum Transfer Market, Türsab Belge No : 9722 METAPOY Seyahat acentası ismi ile Bodrum transfer sektöründe, tercih edilen en önemlisi de güvenilen bir firma olmuştur.

Ulaştırma Bakanlığı’ndan almış olduğu belgeleri ile İST.U-NET.D2.48.3983, operasyonel faaliyetlerinde destekçilerinden aldığı güçle İstanbul haricinde de, Güney Ege ve Akdeniz bölgelerinde de taşımacılık hizmeti vermektedir.

Özellikle Bodrum bölgesinde operasyonel faaliyetlerini daha da genişleterek geniş kitlelere ulaşmış, dünyaca ünlü kişilerin Bodrum da taşıma organizasyonlarını yaparak isminden oldukça söz ettirmiştir.

İnsan Kaynakları hususuna oldukça önem veren şirketimiz sunmuş olduğumuz Bodrum transfer hizmetleri kapsamında tercihlerini ; işine hakim, profesyonel, bölgeyi iyi bilen, SRC belgeli çalışma arkadaşları doğrultusunda yapmakta, ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Bodrum transfer hizmeti verdiğimiz araçlarımızın periyodik bakımları sürekli kontrol edilmekte olup araçlarımızda Zorunlu Koltuk ve Zorunlu Mali sorumluluk sigortaları mevcuttur.

Bodrum Transfer Market , Rota Transfer Turizm Taş.Tic.Ltd.Şti. iştirakidir.